کتاب حماسه یاسین

چاپ بیست و ششم کتاب «حماسه یاسین» نوشته حجت‌الاسلام سیدمحمد انجوی‌نژاد از خاطرات دوران جنگ توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.
به گزارش خبرنگار مهر، «حماسه یاسین» به همه شهدای غواص و خانواده شهدای گردان یاسین و همه همسنگران مولف کتاب تقدیم شده است.
این کتاب رتبه اول چهارمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس، لوح تقدیر آثار ادبی بیست سال دفاع مقدس و برنده ممتاز بیست سال ادبیان دفاع مقدس در جشنواره ایثار، ادب و پایداری در سال 1379 را در کارنامه خود دارد.
بیشتر مطالب این کتاب مربوط به وصف تمرینات و حالات روحانی و تفریح ها و بگو بخندهای رزمندگان گردان یاسین است. سید محمد انجوی نژاد از معدود کسانی است که از این گردان در عملیات‌های کربلای 4 و کربلای 5 زنده می‌ماند و باقی یا اسیر و یا شهید می‌شوند.
این کتاب به  بازگویی خاطرات شهدای غواص و خانواده شهدای گردان یاسین اختصاص دارد و دردو بخش "حماسه یاسین" و "کبوتران خونین" تنظیم شده است.
بخش "حماسه یاسین" بازگویی  خاطرات 50 غواص است که دردوره فشرده غواصی کنار رود کارون برای آمادگی عملیات‌های کربلای چهار و پنج انتخاب شده بودند و عده‌ای به علت بیماری معاف شدند و نفرات باقی‌مانده در گروهان یاسین دوره سختی را گذراندند که نتایج آن به خصوص درعبور غواصان از موانع آبی دیده شد.
کتاب "حماسه یاسین" رتبه اول چهارمین دوره انتخاب بهترین کتاب سال دفاع مقدس را به دست آورد و برنده ممتاز جشنواره "ایثار، ادب و پایداری" شده است.
چاپ نوزدهم کتاب "حماسه یاسین" با شمارگان 2200 نسخه  و127صفحه منتشر شده است.

 
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .