لباس هاي نانو با عملكرد حرارتي بالا

برخلاف تصور همگان لباس غواصي معمولي لباسي ضد آب نيست. اساس كار لباس غواصي به اين صورت است كه با وارد شدن در آب و خيس شدن لباس، آبي در بين فضاي لباس و بدن به صورت ثابت قرار مي گيرد. با گرم شدن آب در اثر گرماي بدن ابتدا احساس گرما و بعد گرماي ملايم و خوبي به وجود مي آيد. لباس هاي غواصي به صورت كاملاً چسبان است. براي فصل و درجات آب لباس هاي مختلف با ضخامت مختلفي مورد استفاده قرار مي گيرد.
روكش بسيار نازكي از نانو ذرات فلزي روي لباس هاي غواصي لايه نشاني مي شود كه تمام خواص مورد نياز روكش ها مانند ضد آب و ضد باكتري بودن و ساير روكش هاي فعال را در خود دارد. اين روش در ساخت لباس هاي ورزشي از جمله غواصي كاربرد فراواني دارد به طوري كه در تثبيت دماي بدن بسيار كمك مي كند. نمونه كاربرد ديگر اين روكش نوعي لباس هاي اسكي، با پوشش دهي پارچه ها با نانو لايه هاي فلز تيتانيوم است كه با جذب امواج فرو سرخ، هم گرم هستند و هم قابليت تنفس دارند. اين لباس هاي نانو ساختار و جديد گلف، اسكي هم در برابر سرما مقاوم بوده و هم انعطاف پذير هستند و موجب افزايش احساس راحتي و قدرت عملكرد ورزشكار مي شوند.
 پارچه مخصوص لباس غواصي كه توسط شركت ژاپني Suzutora و با روشي به نام Masa ساخته شده، روكشي از نانو ذرات فلزي براي لباس هاي غواصي فراهم آورده كه به وسيله جذب پرتوهاي مادون قرمز با تيتانيوم به كار رفته در آنها ضمن حفظ گرماي بدن، غواصي راحت و لذت بخشي را به ارمغان مي آورد.

 
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .